Çocuklarınıza Ders Çalış Demeyeceksiniz

Ders çalışma alışkanlığı olmayan veya nasıl ders çalışması gerektiğini bilmeyen öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı programımız toplam 210 saatir. Programımız Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe günleri saat 09-30-17:00 arasında yapılmaktadır.
Ders Kampımızda öncelikle öğrencinin bireysel eksik olduğu konular tespit edilir. Eksik konular 3-5 kişilik gruplarda döngülü şekilde anlatılarak konunun anlama kısmı gerçekleşmiş olur.Öğrencinin eğer temelinde aksaklık var ise temele yönelik konu anlatımı yapılır.
Ders kampı planlaması: 09:00-13:00 arası konu anlatımı ile başlar. Konu anlatımından sonra öğrenci eve gönderilmeden öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmalar öğretmenler gözetimin de yanımızda yaptırılır. Öğrenci tüm çalışmaları burda tamamlandığı için evde çalışma yapmasına gerek kalmaz.
Yaz kampının faydaları
1) Öğrencinin ders çalışma alışkanlığı oluşur
2) Öğrenci, eğitim hayatı boyunca (ygslys hazırlık, lisan,yüksek) en çok ihtiyaç duyduğu ÖĞRENMEYİ VE ÇALIŞMAYI ÖĞRENİR.
3) Öğrencinin tüm çalışmaları burada tamamlandığı için aileninöğrenciye evde çalış deme ihyacı olmaz bu da ebeveynlerle çocuk arasındaki iletişimi kuvvetlendirir.
4) Öğrenci sadece konu dinleyip eve gitmiş olsa idi öğrenci,evde takıldığı bir noktada teknik destek alamaz ve o gün o soru öğrenciye iş yaptırmazdı. Bu da öğrencinin ders çalışma alışkanlığını vasatlaştırırdı. Biz öğrencinin anlaması öğrenmesi eksik olduğu konuların